Kompleksowa usługa

Niezależnie od tego, czy jesteś inwestorem, czy szukasz nieruchomości dla siebie, pomożemy Ci w pełni przygotować się do procesu transakcyjnego oraz sprawnie Cię przez niego poprowadzimy. Dla nas Klient jest najważniejszy i jego satysfakcja jest dla Nas najlepszą rekomendacją. Dlatego jesteśmy od tego, aby na każdym etapie służyć radą i wspierać Klienta.

Jesteśmy po to, by wprowadzić Naszego Klienta w strefę inwestycji, pomóc wybrać właściwy produkt, a następnie umożliwić mu czerpanie korzyści, zgodnie z założeniami. Zajmujemy się Klientem od początku do końca: począwszy od wyboru, poprzez odbiór, aż po wypuszczenie produktu na rynek, czyli zarabianie. Od momentu odbioru kluczy przez inwestora, zapewniamy pełną obsługę bez angażowania Klienta. Nasza współpraca z Klientami opiera się przede wszystkim na zaufaniu i pomocy w płynnym przejściu od początku do końca procesu inwestycyjnego

Nasze działanie sprowadza się do kilka prostych kroków:
  • kontakt z Klientem
  • spotkanie i ustalenie założeń i preferencji Klienta
  • ewentualne doradztwo finansowe
  • przedstawienie oferty pomoc przy odbiorze nieruchomości
  • pomoc przy aranżacji (urządzenie mieszkania, zakupy, homestaging)
  • wypuszczenie produktu na rynek (wynajem/sprzedaż)

Aby Nasz Klient miał jak najlepszą obsługę, współpracujemy ze sprawdzonymi partnerami zarówno z branży finansowej jak i aranżacji wnętrz. Dla Klienta najważniejsze jest osiągnięcie określonych celów, a My dobieramy odpowiednie środki, by móc te cele realizować.