Szanowni Państwo,

Bardzo mi miło, że odwiedzili Państwo stronę Premiere Home. Jestem przekonana, że to początek naszej długiej i owocnej współpracy na rynku nieruchomości.    
Premiere Home swoją działalność prowadzi od 2013 roku. Od tego czasu Spółka nawiązała współpracę z wieloma deweloperami oraz kontrahentami. Zbudowała solidny portfel Klienta, składający się w głównej mierze z inwestorów, ale również Klientów szukających nieruchomości na własne potrzeby. W ciągu tych lat sprzedaliśmy nieruchomości o łącznej wartości kilkuset milionów złotych. To doświadczenie pozwoliło na zbudowanie i wypracowanie stabilnych relacji biznesowych z inwestorami, którzy dzięki okazanemu zaufaniu realizują oczekiwane zyski. 
Bazując na naszym wieloletnim doświadczeniu w 2018 roku stworzyliśmy nową markę na rynku  krótkoterminowego najmu - Atelier Apartamenty Praga. Sukcesywnie wprowadzaliśmy kolejne apartamenty, które cieszą się bardzo dobrą renomą na rynku.
Jako Licencjonowany Pośrednik w Obrocie Nieruchomościami mam świadomość, że wiedza, kompetencje oraz zaangażowanie pozwala osiągać wyznaczone cele i rozwijać  współpracę z Klientami. Niezależnie od tego, czy jesteśmy już wytrawnym inwestorem, czy początkującym odkrywcą nowych możliwości w nieruchomościach, nakierowanie na cel i konsekwencja w działaniu stanie się gwarancją sukcesu.

Katarzyna Foder
Prezes Zarządu
       
czytaj więcej
Jak działamy?
Premiere Home ukierunkowana jest na sprzedaż nieruchomości głównie na rynku pierwotnym. Core’m działalności są inwestycje w nieruchomości, budowanie portfela dla naszych Klientów i zarządzanie jego możliwościami. Premiere Home to wieloletnia praktyka w bezpośredniej sprzedaży mieszkań dla największych deweloperów. Know – how, profesjonalny warsztat pracy oraz nabywane przez lata umiejętności są tym co nas wyróżnia.
więcej >
Nasza oferta
Jak pokazuje nasze doświadczenie sprzedaż mieszkania, często na poziomie przysłowiowej „dziury w ziemi” znacząco różni się od sprzedaży oferowanych mieszkań na rynku wtórnym. Wieloletnia praktyka w bezpośredniej sprzedaży mieszkań dla największych deweloperów w Polsce, wiedza, profesjonalny warsztat pracy oraz nabywane przez lata umiejętności są tym co nas wyróżnia.
więcej >
Kompleksowa obsługa
Niezależnie od tego, czy jesteś inwestorem, czy szukasz nieruchomości dla siebie, pomożemy Ci w pełni przygotować się do procesu transakcyjnego oraz sprawnie Cię przez niego poprowadzimy. Dla nas Klient jest najważniejszy i jego satysfakcja jest dla Nas najlepszą rekomendacją. Dlatego jesteśmy od tego, aby na każdym etapie służyć radą i wspierać Klienta.
więcej >
ATELIER APARTAMENTY PRAGA – prawdziwe miejsca z duszą!
Atelier Apartamenty Praga to marka stworzona z myślą o najbardziej wymagających Klientach, którzy doceniają miejsca z charakterem, spokojny wypoczynek i przytulne klimaty. Nasze apartamenty to nowoczesne i komfortowe obiekty noclegowe położone w doskonałym punkcie Warszawy tuż przy Wiśle, w urokliwej dzielnicy Starej Pragi. To siedem apartamentów utrzymanych w spójnej stylistyce, oferujących najwyższe standardy pod względem jakości i czystości. Aranżując Nasze apartamenty dokładaliśmy wszelkich starań, aby spełniały one wszelkie oczekiwania, a Goście czuli się wyjątkowo i chętnie do nas wracali.
Głównym założeniem było stworzenie komfortowych przestrzeni, w których każdy poczuje się jak w domu! Dlatego każdy apartament jest w pełni wyposażony i posiada niezbędne udogodnienia, które pozwolą nie tylko zrelaksować się po długim zwiedzaniu miasta, ale będą również przytulnym i wygodnym miejscem do pracy dla tych, którzy odwiedzają Warszawę w celach zawodowych.
Jesteś inwestorem, szukasz nowych możliwości?
Chętnie pomożemy, sprawdź nasze przykładowe oferty!
Dlaczego warto z nami współpracować?
Przedstawiamy, kilka wybranych rekomendacji naszych klientów.
Premiere Home Sp. z o.o.
tel. +48 22 101 79 59
nieruchomosci@premierehome.pl
Premiere Home Spółka z ograniczona odpowiedzialnością z siedziba w Warszawie, ul. Bukowiecka 35D / 2, 03-893 Warszawa

NIP: 5252559117 | REGON: 146727648 | KRS: 0000467222

Wpisana do rejestru przedsiębiorców Krajowego Rejestru Sądowego przez Sąd Rejonowy dla m.st. Warszawy, XII Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sadowego. Kapitał zakładowy wynosi 5 000 zł.