Premiere Home ukierunkowana jest na sprzedaż nieruchomości głównie na rynku pierwotnym. Core’m działalności są inwestycje w nieruchomości, budowanie portfela dla naszych Klientów oraz zarządzanie jego możliwościami. Premiere Home to wieloletnia praktyka w bezpośredniej sprzedaży mieszkań dla największych deweloperów. Know – how, profesjonalny warsztat pracy oraz nabywane przez lata umiejętności są tym, co nas wyróżnia. Nasi Klienci to przede wszystkim grupa inwestorów, którzy przez lata zaufali nam i dalej realizują z nami swoje cele. Jesteśmy po to, aby wspólnie wyznaczać kierunki działania i szukać dla naszych Klientów jak najlepszych możliwości dywersyfikacji. 

W naszej kilkuletniej praktyce przekonaliśmy się, że nie tylko cel jest ważny, ale również środki, które dobierasz oraz droga, którą do nich dochodzisz. Budując firmę, podobnie jak dom, należy ją posadowić na mocnych fundamentach. Dlatego w naszym katalogu postępowania najważniejsze są trzy nadrzędne zasady:

Klient
jest najważniejszy

Dla nas Klient jest w centrum naszego zainteresowania. Jesteśmy po to, aby realizować Jego marzenia i założenia. A nieruchomości to dużo więcej niż tylko „cztery ściany…”. To przede wszystkim filozofia biznesu, która pozwala na otwieranie coraz nowszych możliwości, kształtowanie relacji oraz budowanie zaufania, dzięki któremu grono naszych Klientów jest z roku na rok coraz większe.

Etyka i poszanowanie zobowiązań

Współpraca z Klientami i partnerami biznesowymi oparta jest na trzech podstawowych zasadach: uczciwości, transparentności i szacunku. Rozumiemy, że dla naszych Klientów czas jest najważniejszy, dlatego z pokorą podchodzimy do naszej pracy. Jasno i klarownie określamy cele i możliwości, tak by Klient miał zawsze poczucie, że dbamy o jego interesy. Uczciwość i transparentność w działaniu pozwala na zbudowanie stabilnych relacji z Klientami i Kontrahentami.

Profesjonalizm i innowacyjność

Naszą ambicją jest hołdowanie najwyższym standardom obsługi i wyznaczanie nowych. Nie lubimy monotonii, czy neutralności, ciągle wyznaczamy sobie nowe cele. Najważniejsze jest bycie dla Naszych Klientów stabilnym, profesjonalnym i kompetentnym partnerem oraz w pełni świadomym swojej pozycji. To buduje zaufanie, które owocuje wspólnymi inwestycjami.