< powrót | kompleksowa obsługa
Najważniejszy w inwestycjach jest wybór najlepszego produktu. Niemniej równie istotne są kolejne kroki, które pozwalają wprowadzić nieruchomość na rynek. Zapewniamy kompleksową obsługę przy przygotowaniu nieruchomości pod wynajem. Współpracujemy ze sprawdzonymi Doradcami z zakresu aranżacji wnętrz, z Architektami.

Aranżacje wnętrz

Na etapie zakupu nieruchomości pomagamy naszych Klientom w wyborze wykończenia, z którego mogą skorzystać u dewelopera. Przedstawiamy nasze rekomendacje pod kątem odpowiedniego przygotowania mieszkania pod wynajem. Nasze doświadczenie na rynku inwestorskim pozwala na określenie jasnych założeń, które powinno spełniać projektowane mieszkanie, aby mogło wyróżnić się na rynku.

Homestaging

Aby wykonać dobre zdjęcia i zaprezentować mieszkanie należy odpowiednio je przygotować. To dotyczy zarówno mieszkań na rynku pierwotnym z wykończeniem, ale szczególnie na rynku wtórny. Naszym zadaniem jest doradzić Klientom, co i jak należy zrobić, aby nieruchomość była jak najlepiej przygotowana do tego, aby zaoferować ją na rynku.

Przygotowanie nieruchomości

Przy sprzedaży nieruchomości na rynku wtórnym ważne są wszystkie etapy weryfikacji i przygotowania produktu. Nasi doradcy w pierwszej kolejności określają słabe i mocne strony ewentualnej transakcji, określają założenia dotyczące parametrów sprzedaży względem rynku, jak również przygotowują plan działania: rekomendacje dotyczące sposobu sprzedaży, przygotowania nieruchomości (homestaging, remont). Współpracujemy ze sprawdzonymi podmiotami, które sprawnie realizują projekt odświeżenia i odnowienia mieszkania/domu (ekipy remontowe, podwykonawcy, ekipy sprzątające) oraz przygotowania produktu na rynek.